Hetalia Fantasy World
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gdzie ja jestem? - Walia zaginiony w akcji.

2 posters

Go down

Gdzie ja jestem? - Walia zaginiony w akcji.  Empty Gdzie ja jestem? - Walia zaginiony w akcji.

Pisanie by HetaliaWales 2015-08-17, 15:37

Imię i nazwisko
Dylan Kirkland

Kraj
Walia

Wiek
24

Charakter
Walijczyk zazwyczaj preferuje przesiadywanie w osobności, popijając ziółka, tudzież strugając w kawałku drewna. Od czasu do czasu znika w wolne dni przesiadując w mało tłocznych miejscach na podwórzu by porozmawiać ze swoją smoczycą - Tiarą. Dylan potrafi gotować, jest wspaniałym cukiernikiem, chociaż nie lubi się chwalić swoimi talentami, zresztą jak każdą inną rzeczą. Jego atu sportowym jest wspaniała kondycja, refleks i równowaga, przez co wiele rzeczy przychodzi mu z łatwością. Ponad wszystko szanuje naukę i uwielbia szerzyć zakres wiedzy na każdy temat. Jego największą wadą jest jego naiwność, przez którą bardzo łatwo ufa większości osób jakie go otaczają, wierząc, że każdy człowiek potrafi być dobry. Kirkland odczuwa czasem niepewność, miewa często koszmary, są one jednakże spowodowane wypadkiem, który odbył się w dzieciństwie, a skutki męczą go do teraz. Gdy z kimś rozmawia, stara się być miły, przyjazny. Uwielbia zawierać nowe znajomości i jest przychylny na każdą osobę, dlatego jego zdolności dyplomatyczne są bardzo dobre.

Wygląd
Dylan posiada rude, wpadające w blond włosy, zielone oczy, oraz przyjazny wyraz twarzy. Wzrostem sięga metr 84, a budową ciała nie wyróżnia się od innych nastolatków. Chłopak pomimo wszystko jest jednakże bardzo delikatną osobą.

Pochodzenie
Małe miasteczko w okolicy Sari, gdzie przez większość życia został wychowywany przez Smoka. Jego rodzice prawie wcale nie zajmowali się jego wychowaniem, pozostawiając go na własną rękę. Tiara nauczyła go wielu rzeczy, a jedną z tych była umiejętność rozmowy z tymi zwierzętami. Płynnie poruszał się smoczym językiem i potrafi ujarzmić nie jednego smoka, chociaż w dalszym ciągu pozostał wierny swojej jedynej smoczycy.

Przynależność
Biedota

Klasa
Elf Ohtat'yaro,Tulya'yaro, Envyn'yaro [źródło : http://www.silberberg.pl/viewpage.php?page_id=65 ]

Broń/Magia
Drewniany łuk, oraz fiolki z eliksirami uzdrawiającymi - łącznie 25kg, rozłożone na ciele.

Romans
Można


Krótka historia
Dylan jako dziecko miał wypadek, przy którym zapomniał nieodwracalnie to co go wcześniej spotkało. Leżał przez kilka lat w śpiączce, dlatego może wydawać się czasem nieobecny. Gdy się wybudził musiał zacząć wszystko od nowa. Poznawał otaczający go świat, ludzi, którzy byli mu bliscy... Jednak w tej chwili jest w stanie zrobić wszystko w pełni sprawnie.

Wady i Zalety
Czasami jest zbyt łatwowierny, i czasem zbyt emocjonalny. Jest bardzo uparty, chociaż potrafi sobie odpuścić, jeśli wyczuwa, że coś nie zawiera żadnego głębszego sensu. Boi się ciemności i ciasnych miejsc.
Gdzie ja jestem? - Walia zaginiony w akcji.  Y_ddra10
HetaliaWales
HetaliaWales

Posts : 2
Join date : 17/08/2015
Age : 33
Location : Walia

Powrót do góry Go down

Gdzie ja jestem? - Walia zaginiony w akcji.  Empty Re: Gdzie ja jestem? - Walia zaginiony w akcji.

Pisanie by Islandia 2015-08-17, 16:56

Accept
Islandia
Islandia
Admin

Posts : 6
Join date : 16/08/2015

http://hetaliafantasyrp.discutland.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach